Bukovel – naujas, smarkiai besivystantis, pirmasis Ukrainoje europinės klasės kalnų slidinėjimo kurortas įsikūręs Karpatų kalnuose. Pradėtas statyti 2001 m., 2004 m. jau turėjo įrengtų 15 km trasų su 5 keltuvais, priėmė 180 tūkst. svečių. 2005-2011 m. toliau buvo intensyviai vystoma infrastruktūra, statomi sporto objektai.

 

 

Šiuo metu kurortas turi 16 keltuvų (keturviečių, dviviečių, triviečių krėslinių). Keltuvai apšviestose trasose veikia iki 23 valandos. Bukovel slidinėjimo kurortas turi 61 kalnų nusileidimo trasą (daugiau negu kai kurie Slovakijos slidinėjimo kurortai). Tarp jų 12 mėlynų trasų(pradedantiesiems), 38 raudonos trasos (vidutiniškai mokantiems slidinėti) bei 11 juodų trasų (ekspertams). Slidinėjimas Bukovelyje jum patiks dar ir dėl to, jog  prie keltuvų eilių praktiškai niekada nėra, nes patogiai įrengti keltuvai sugeba aptarnauti iki 30 tūkst. slidininkų per valandą. Ilgiausia bukovel nusileidimo trasa 2,1 km, o bendras trasų ilgis 50km. Šis slidinėjimo kurortas yra didesnis negu bet kuris kitas slidinėjimo kurortas Lenkijoje.

 

Pagrindinis slidinėjimo sezonas yra gruodžio-kovo laikotarpiu. Visą sezoną sniego danga yra puiki dėl sniego valymo mašinų ir dirbtinio sniego sistemos. Polianicoje įsikūrę keletas šiuolaikiškų viešbučių bei apartamentų, jaukūs restoranėliai ir kavinės, parduotuvės, veikia naktinis klubas, sveikatingumo centras Aktyvaus poilsio mėgėjus traukia ne tik puikios trasos, bet ir nuostabus kraštovaizdis.

 

palanas

 

 

 
 

 

Apie mus

Jau aštuonis metus mūsų įmonė organizuoja slidinėjimo keliones į Bukavelio slidinėjimo kurortą. Suteikėme puikų aktyvų poilsį šimtams klientų.

logoNumeris:+370 68557599
Faksas:+370 37 390950
Adresas: Raudondvario pl. 172b
El. paštas: info@kelioniutiltas.lt